Funko Pop-figuur TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC — vinyl 10cm, officiële Star Wars-figuur
Star Wars

Funko Pop TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC

Funko Pop TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC is een vinylfiguur uit de collectie Funko Pop Star Wars (136 figuren op GAMPA PopCrash). Formaat ~10 cm, nieuw verkocht in officiële Funko-doos. Voor € 4,59, een van de meest toegankelijke instapstukken van de crew Star Wars.

€ 4,59
Waarom we hem selecteerden: Tala Durith Star Wars GAMESTOP LTD #541 — exclu retail GameStop variant. Variant exclu retail = production limited avec sculpt dédié. Tala Durith est personnage canon série Obi-Wan Kenobi 2022 (Indira Varma). Pour collection Star Wars Disney+ avec Obi-Wan, Reva, Owen Lars ou collection exclusivités GameStop. Référence directe à série Obi-Wan Kenobi Disney+ + arc Imperial defection. Sculpt uniforme Imperial defector signature. À 4,59€, prix steal absolu — sub-5€ pour exclu GameStop SW c'est imbattable.
EAN: 0889698645607
○ Uitverkocht bij Cdiscount — waarom de pagina online blijft
AMAZON.FR

Uitverkocht bij Cdiscount — check de beschikbaarheid op Amazon.

Over Funko Pop TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC

Tala Durith in het zwarte tenue van de Inquisitie — exclusieve GameStop-variant #541. Vinyl ~9 cm. Tala is een sleutelpersonage uit de serie Obi-Wan Kenobi (2022) en maakte indruk op Star Wars-fans met haar verlossingsboog. GameStop-exclusives van Star Wars uit de jaren 2020 worden steeds schaarser — deze combineert een limited status met een groeiende vraag bij de nieuwe generatie Star Wars-verzamelaars. Voorraad beschikbaar op Cdiscount.

De crew Star Wars telt 136 figuren op GAMPA PopCrash, met een gemiddelde prijs van 28€. Voor € 4,59 is deze pop een van de meest toegankelijke van de crew — een goede instap om de Star Wars-collectie te beginnen. Prijs dagelijks bijgewerkt vanuit Cdiscount.

La discussion

280
Chargement…

Productfiche — Funko Pop TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC

ReferentieFigurine Funko Pop! - GAMESTOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala Durith - 9 cm PVC
MerkFunko
CategorieStar Wars
MateriaalVinyl
Hoogte~10 cm
Prijs€ 4,59
BeschikbaarheidUitverkocht
EAN0889698645607
VerkoperCdiscount (via GAMPA PopCrash)
LeveringFrankrijk & België

Andere crews ontdekken

Veelgestelde vragen — TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC

Hoeveel kost de Funko Pop TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC?

De Funko Pop TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC is verkrijgbaar voor € 4,59 op Cdiscount via GAMPA PopCrash. De prijs wordt dagelijks bijgewerkt vanuit de Awin-catalogus.

Waar koop je de Funko Pop TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC goedkoop?

De Funko Pop TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC is verkrijgbaar voor € 4,59 op Cdiscount, elke dag geselecteerd en geverifieerd door GAMPA PopCrash. Momenteel uitverkocht — de pagina blijft actief. Levering in Frankrijk & België.

Wat kenmerkt de Funko Pop TOP LTD - N°541 - Star Wars - Tala DurithPVC?

Tala Durith in het zwarte tenue van de Inquisitie — exclusieve GameStop-variant #541. Vinyl ~9 cm. Tala is een sleutelpersonage uit de serie Obi-Wan Kenobi (2022) en maakte indruk op Star Wars-fans. Momenteel uitverkocht — referentieprijs € 4,59.